remix asxlilabeats ti ske zemer | دانلود اهنگ ریمیکس عربی
  Tribal Bandari Dj Amin No SetDownload

  remix asxlilabeats ti ske zemer

  remix asxlilabeats ti ske zemer

  Text Music remix asxlilabeats ti ske zemer

  ♫♫♫♫

  Ti s’ke zemër
  e fitove ti betejën derisa un t’u dorzova Ti ke lindur nga një grua
  ♫por asaj nuk i ngjasove♫
  dhe tani që më fundose
  ti me thua duke qeshur:
  “Ka mbaruar”-i dështuar. Kur ma njohe cdo pjes t’trupit
  dhe kurreshtja ty tu shua
  ♫u lëshove si një ujk♫
  për t’më mbytur e lënduar. I sëmur ti nga uria
  nesër do kafshosh një tjetër grua.
  Nuk ke zemër. Ti…ti s’ke zemër
  dhe pse ti ke lindur nga një grua
  vetëm dashuri të ka dhuruar,
  nuk të lindi për të na lënduar. Ti s’ke zemër
  kur të kesh një vajzë një dit
  më thuaj,cfar do ti tregosh asaj për mua?
  Se dikur një femër ke qëlluar. Ti s’ke zemër,
  ti u shtire se më doje
  dhe pastaj më shite mua.
  Kur u binde që të doja
  ti më shkele-i dështuar. Pse se pyet nënën tënde
  a është ndjer njëher si mua?
  Ti më cmënde i mallkuar. Ti s’ke zemër.
  Sa të gjata duken netët kur nga dhembja s’je shëruar.
  ♫S’ke as forcë të ulërasësh,♫
  s’kam një grusht për të qëlluar.
  S’kam një krah ku të mbeshtetem,
  ah moj nënë,pse më linde grua?
  Ti s’ke zemër,
  dhe pse ti ke lindur nga një grua.
  Vetëm dashuri të ka dhuruar,
  nuk të lindi për të na lënduar. Ti s’ke zemër.
  Kur të kesh një vajzë një ditë
  më thuaj,cfar do ti tregosh asaj për mua?
  Se dikur një femër ke qëlluar! Ti s’ke zemër.
  dhe pse ti ke lindur nga një grua.
  Vetëm dashuri të ka dhuruar,
  nuk të lindi ty për t’na lënduar.
  Ti s’ke zemër.tregosh asaj për mua, dashuri të ka dhuruar,
  edhe ti më ke dhunuar. Ti…ti s’ke zemër.
  ti ke dhunuar vajzë si mua.
  Ti..s’ke zemër!
  Muzika: Adrian Hila Teksti: Rozana Radi
  ♫OrkTi s’ke zemër♫
  e fitove ti betejën derisa un t’u dorzova Ti ke lindur nga një grua
  por asaj nuk i ngjasove
  dhe tani që më fundose
  ti me thua duke qeshur:
  “Ka mbaruar”-i dështuar. Kur ma njohe cdo pjes t’trupit
  dhe kurreshtja ty tu shua
  u lëshove si një ujk
  për t’më mbytur e lënduar. I sëmur ti nga uria
  nesër do kafshosh një tjetër grua.
  ♫Nuk ke zemër. Ti…ti s’ke zemër♫
  dhe pse ti ke lindur nga një grua
  ♫vetëm dashuri të ka dhuruar♫
  nuk të lindi për të na lënduar. Ti s’ke zemër
  kur të kesh një vajzë një dit
  më thuaj,cfar do ti tregosh asaj për mua?
  Se dikur një femër ke qëlluar. Ti s’ke zemër,
  ti u shtire se më doje dhe pastaj më shite mua.
  ♫Kur u binde që të doja♫
  ti më shkele-i dështuar. Pse se pyet nënën tënde
  a është ndjer njëher si mua?
  Ti më cmënde i mallkuar. Ti s’ke zemër.
  Sa të gjata duken netët kur nga dhembja s’je shëruar.
  S’ke as forcë të ulërasësh,
  s’kam një grusht për të qëlluar.
  S’kam një krah ku të mbeshtetem,
  ah moj nënë,pse më linde grua?

  دانلود آهنگ های جدید

  خواننده : ASXLILABEATS

  ****

  Download Music remix asxlilabeats ti ske zemer

  3.3/5 - (3 امتیاز)
  کد پخش آنلاین این آهنگ برای وبلاگ و سایت شما
  چقدر به این مطلب علاقه داشتید؟

  برچسب ها :

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  مطالب مشابه

  به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.